Skip to main content

Odczaruję świat podatków i księgowości!

Cześć! Nazywam się Ewelina i z przyjemnością przeprowadzę Cię przez świat podatków i księgowości Twojej firmy.

Kilka lat temu zamarzyło mi się, by każdy przedsiębiorca, nawet ten prowadzący najmniejszy biznes, miał pojęcie o podatkach i podstawach księgowości.
Z chęcią podzielę się cenną wiedzą, udzielę wielu wskazówek, a przede wszystkim postaram się odczarować świat podatków!

Ewelina DziedzicSimply Accounting

Kilka słów ode mnie

Prowadzę biuro rachunkowe Simply Accounting od kilku lat. W większości obsługuję jednoosobowe działalności gospodarcze oraz niewielkie spółki prawa handlowego. Bardzo szybko zorientowałam się, że niestety jedynie mały odsetek przedsiębiorców prowadzących nieduże biznesy ma jakiekolwiek pojęcie o księgowości, podatkach, rozliczeniach i ogólnych obowiązkach sprawozdawczych. Długo zastanawiałam się z czego wynika ten problem i jak temu zaradzić. Otóż zaobserwowałam, że przedsiębiorcy z reguły na słowo „podatek” automatycznie dostają gęsiej skórki, a wizja zrozumienia mechanizmów wydaje im się być wręcz niemożliwa do osiągnięcia.

Zauważam przy tym jak wiele mogą przez to tracić! Biznes bowiem powinien opierać się na świadomości i wiedzy, które pozwolą podejmować najlepsze decyzje.

Dlatego też, jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zdobyć pełną kontrolę nad swoim biznesem – zapraszam Cię po garść podstawowej wiedzy o pieniądzach i podatkach 🤓  ⏳   🧮

Chcesz dowiedzieć się więcej - napisz do mnie!

ewelina@mysimply.pl
Close Menu

Simply The Best

Ewelina Dziedzic
T: +48  785 296 671
E: ewelina@mysimply.pl

Facebook

Call Now Button